Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Okartowie

Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła to nie tylko przykry obowiązek

Szkoła to nie tylko przykry obowiązek

Dla niektórych szkoła jest tylko budynkiem, dla innych ciepłym, wesołym miejscem, gdzie można spotkać przyjaciół, znajomych.
Dlatego do Szkoły Podstawowej w Okartowie zawsze licznie i chętnie przybywają absolwenci, rodzice, okoliczni mieszkańcy. A sytuacji jest wiele. Uczestniczą w większych lub mniejszych uroczystościach szkolnych.
Tak też było 15 stycznia 2005r.. Na choinkę szkolną przybyło bardzo wiele osób. A okazja też nie byle jaka, gdyż gośćmi honorowymi byli Babcie i Dziadkowie. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowany program artystyczny zadedykowali właśnie im w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka.
Na scenie kolejno pojawiali się uczniowie każdej klasy i publiczność mogła wysłuchać wielu wierszy, piosenek, zobaczyć inscenizacje „Szewczyk Dratewka”, „Idzie kolęda”, „Hip-hopowy Kopciuszek” o popisy taneczne klasy II.
Gorące brawa i uśmiechy na twarzach były najlepszą nagrodą dla występujących. Następnie Babcie i Dziadkowie udali się do stołówki szkolnej na słodki poczęstunek, a pozostali utworzyli barwny korowód taneczny i czekali na św. Mikołaja.
Wszyscy, którzy tego dnia przybyli do szkoły bawili się doskonale. Czas płynął wesoło na rozmowach, wspomnieniach i muzyce Przemka Rybasow – absolwenta naszej szkoły.


M. Krasińska
Data powstania: czwartek, 10 lut 2005 12:40
Data opublikowania: czwartek, 10 lut 2005 12:48
Data przejścia do archiwum: wtorek, 11 paź 2005 14:34
Opublikował(a): Krystyna Konik
Zaakceptował(a): Krystyna Konik
Artykuł był czytany: 2024 razy